День Збройних сил України

Дата: 11.12.2018 14:12

5-7 грудня 2018 року у Великобілозерському навчально-виховному комплексі №1 (школа-дитячий садок) було проведено ряд заходів приурочених Дню Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

З нагоди цього свята у навчальному закладі відбувся святковий концерт, на якому були присутні захисники нашої держави. Під час концерту діти привітали військових листівками, які виготовили власноруч. Для учнів 1-7 класів у навчальному закладі проходили спортивні естафети під назвою «Нумо, хлопці!», а для учнів 8-11 класів був проведений вечір присвячений Дню Збройних сил України.