Відбулося розширене засідання Ради регіонального розвитку

Дата: 11.12.2018 13:29

10 грудня 2018 року, в сесійній  залі адміністративної будівлі Великобілозерської сільської ради відбулося розширене засідання Ради регіонального розвитку. На засіданні Ради, про переваги реформи децентралізації, здобутки та плани розповів голова Великобілозерської сільської ради Ігор Іванович Батрак.

«Впровадження реформи децентралізації в країні, дає позитивні результати. Вона здійснюється для того, щоб наблизити владу до людей, розвивати територію, спираючись на потреби та інтереси жителів громади, надання їм якісних та доступних послуг. Реформа дала поштовх до повноцінного розвитку громад, поліпшити життя у кожному населеному пункті та у країні в цілому і дозволяє громадянам – самостійно господарювати там, де вони живуть.»