Оголошення про «Майстерню Діда Мороза»

Дата: 04.12.2018 16:55

«Майстерня Діда Мороза»

На  початку грудня  2018 року  Дитяча бібліотека Великобілозерської сільської ради

розпочала роботу  «Майстерня Діда Мороза».

Напередодні новорічних свят, коли всі із нетерпінням чекають на Діда Мороза  і Снігурку, очікують дива, запрошуємо всіх  взяти участь у роботі «Майстерні Діда Мороза» та виготовити прикраси для новорічної ялинки, які будуть милувати око під час проведення Новорічних свят.

З давніх - давен діти робили іграшки власноруч – народ виховував майбутніх майстрів. Вироби своїми руками сприяють творчій діяльності, уяві, фантазії, що так важливо сьогодні.

Адже під час виготовлення іграшок ви отримуєте, перш за все, радість від спілкування, насолоду, яка відчуваєтся в процесі виготовлення красивої іграшки.

Скільки щастя, радості, захоплення принесуть вам роботи виконані своїми руками!

Тож, усі бажаючі можуть долучитися до цієї справи щодня

з 8:00  до 17.00  години (за винятком  вихідних днів)

та  власноруч виготовити новорічні,

різдвяні святкові сувеніри для своїх  рідних та близьких.

Майстерня Діда Мороза

У  перші  дні дітлахи виготовляли новорічні листівки

Також у майстерні дітей навчатимуть виготовляти  новорічні та різдвяні прикраси.
Тож, усі бажаючі можуть долучитися до цієї справи щодня з 8:00  до 17.00  години (за винятком  вихідних днівможе завітати до бібліотеки та  власноруч виготовити новорічні, різдвяні святкові сувеніри для своїх  рідних та близьких.