Цікавий і пізнавальний тренінг

Дата: 03.12.2018 08:38

Тренінг це корисно!

30 листопада 2018 року працівники структурних підрозділів Великобілозерської сільської ради стали учасниками діалогової зустрічі з представниками програми «Інженери Порозуміння». Тренінги з елементами ненасильницького спілкування, провели Ігор Гонімар, Вікторія Панченко та Тетяна Діхтярук.

Дуже цікавий і пізнавальний тренінг! А головне – практичний до застосування. Дає краще розуміння себе та оточуючих, і мотивує вдосконалюватись далі. Крім того, на тренінгу дружня атмосфера, що  додає учасникам позитивного настрою.

Дякуємо організаторам програми «Інженери Порозуміння» та сподіваємося на тривалу, плідну співпрацю.

Кого цікавить інформація про організаторів тренінгу, наберіть в Інтернеті: #школаінженерівпорозуміння.