Воєнний стан - не є приводом для паніки.

Дата: 30.11.2018 09:01

УВАГА!

Відділ цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами інформує:

О  09 00 годині  28.11.2018 року  на території  10 областей  України (Вінницька,Луганська,Миколаївська,Сумська,Одеська,Харківська,Чернігівська,Донецька,Запорізька,Херсонська) терміном на 30 діб введено воєнний стан.

Воєнний стан - не є приводом для паніки. Всі заходи проводяться насамперед заради безпеки громадян.  Під час дії воєнного стану не планується заходів конфіскації автотранспорту та іншої власності, примусової трудової повинності, розквартирування особового складу у приватному житлі. Не буде допущено жодних обмежень прав та свобод громадян.

Переконливо просимо всіх жителів громади зберігати спокій, не сіяти паніку!