Великобілозерська сiльська об'єднана територіальна громада стала учасником програми «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад»

Дата: 28.11.2018 16:31

?????????»?????° ?????? ?????????»?°???? ???»????????.Фото без опису

Великобілозерська ОТГ стала одним з переможцiв зі 101 претендента на участь у програмі «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад», організованої CANactions School for Urban Studies за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". "Інтегрованепросторове планування для об’єднаних територіальних громад" - безкоштовна освітньо-практична програма для представників місцевого самоврядування та фахівців у сфері просторового планування, організована CANactions School for Urban Studies за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Програма спрямована на підвищення компетенцій представників громад у питаннях стратегічного просторового розвитку та сталого землекористування. Відповідаючи на просторові, економічні, екологічні та соціальні виклики, що стоять зараз перед об'єднаною громадою, концепція просторового розвитку передбачає також створення концепцій розвитку соціальної та транспортної інфраструктури, екологічного аудиту та ландшафтного плану території громад, а також розробку пілотних проектів залучення інвестицій.