Великобілозерська сiльська об'єднана територіальна громада стала учасником Програми місцевого системного розвитку в рамках проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”

Дата: 28.11.2018 11:47

?????????»?????° ?????? ?????»?????????????° ??????????????????.

В рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк» 27 листопада   начальник відділу земельних відносин та екології В.Бойко прийняв участь  в урочистому відкритті Програми та Практикуму «Практичні інструменти розвитку спроможностей об’єднаних територіальних громад: від ідеї до інвестицій».

Загальною метою програми є  ефективне управління земельними та іншими ресурсами в межах ОТГ на основі GIS технологій, розвиток спроможності ОТГ формувати проекти розвитку для залучення інвестицій, впровадження нових технологій виробництва, переробки та післяврожайної обробки сільськогосподарської продукції.