Інформація Енергодарського управління ГУ ДФС у Запорізькій області
Додаток 1
Запорізька митниця протидіє ввезенню контрафакту
Одним із ефективних механізмів попередження порушень інтелектуальних прав є аналіз брендової продукції під час митного оформлення імпортних поставок. З початку року співробітники Запорізької митниці ДФС 125 разів призупиняли оформлення товарів, які внесені до реєстру об'єктів права інтелектуальної власності.
Найчастіше серед товарів, що поставлялися до регіону та які потенційно містили об’єкти права інтелектуальної власності, зустрічалися предмети одягу відомих світових брендів, транспортні засоби, сільськогосподарська техніка та запасні частини до неї, підшипники, автомобільні запчастини, електродвигуни, з'єднувачі, контактні елементи, електропровід, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, цифрова техніка, рукавички та інші.
Після отримання листів від осіб, уповноважених представляти інтереси власників прав на знаки для товарів і послуг та промислових зразків, митне оформлення поставок було завершено.
Крім того, до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності постійно включаються нові об'єкти, лише у жовтні внесено інформацію щодо 38 товарів торгових марок. Ознайомитися з реєстром можна на сайті фіскальної служби: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/100237.html.
Запорізька митниця ДФС
ТЕМА:Розвиток міжнародної торгівлі. Митна статистика
Спікер: Керівник підрозділу/фахівець митниці
Про розміщення інформації
Головне управління ДФС у Запорізькій області надає матеріали для розміщення на сайтах об'єднаних територіальних громад, громадських організацій та органів влади, в електронних та друкованих місцевих ЗМІ (додаток 1).
ІР (061) 2789
Додаток 1
Фахівці фіскальної служби легалізували працю понад семи тисяч запоріжців
З початку року під час заходів з легалізації праці у Запорізькій області було виявлено 7012 неоформлених громадян.
За результатами роботи фахівців фіскальної служби працівникам було виплачено офіційних доходів на загальну суму 26 мільйонів 105 тисяч гривень. Додаткові надходження до бюджетів та соціальних фондів склали 10,8 мільйона, у тому числі 5,7 мільйона гривень єдиного соціального внеску, 4,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та майже 400 тисяч гривень військового збору.
Як зазначають спеціалісти ДФС області, найбільше порушень трудового законодавства з боку працедавців зафіксовано у сільському господарстві, торгівлі, наданні послуг, будівництві тощо.
Переважну більшість громадян було офіційно оформлено добровільно після роз'яснювальних та інших профілактичних заходів, які проводились фіскальною службою спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
На даний час продовжується робота з керівниками підприємств і підприємцями щодо роз'яснення норм законодавства в частині оплати праці та справляння податків і зборів; надаються рекомендації по перегляду фонду оплати праці у відповідності до законодавчих вимог та недопущення виплат зарплат "у конвертах".
Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА:Трудові відносини
Спікер: Фахівець ГУ ДФС