День  пам’яті жертвам голодомору в дошкільному навчальному закладі «Віночок»

Дата: 23.11.2018 15:08

23  листопада в дошкільному навчальному закладі «Віночок» вшанували День  пам’яті жертвам голодомору .

Мета заходу: Ознайомити дітей з трагічним минулим нашого народу; вчити дітей бережно ставитися до хліба; виховувати здатність кожної людини на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Ще один рік відділяє нас від страшної трагедії українського народу. Масовий голод 1932-1933 років призвів до мільйонів людських смертей. Спланований голод був спрямований на знищення українського народу з  його культурою та віковими традиціями. Тому збереження національної пам’яті  про голодомор є невід’ємною складовою розвитку нашого суспільства.

В рамках Дня вшанування жертв  голодомору  відбувся захід для дітей різновікової групи. Заняття включило  в себе ознайомлення дітей з презентацією «Україна пам’ятає!», розповіді, питання та виготовлення символу голодомору «незабудьки пам’яті».