XXXVIIІ Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді

Дата: 22.11.2018 16:00

21 листопада у Запоріжжі відбулася чергова XXXVIIІ Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізької землі» (далі – Конференція), заснована і щорічно проводиться Запорізьким обласним центром туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. У 2017 році співорганізаторами цього заходу стали Національний заповідник «Хортиця», Запорізький обласний краєзнавчий музей та Запорізька обласна організація Національної Спілки краєзнавців України,

Робота конференції була розподілена за 3 секціями:

• Географічне краєзнавство;
  • Історичне краєзнавство;
  • Етнографічне краєзнавство

Великобілозерську сільську раду представляли учні Великобілозерської ЗОШ №3 з дослідженнями з історії та етнографії рідного краю.

За результатами роботи конференції наші учні увійшли до призерів:

ІІ місце в секції «Етнографічне краєзнавство»  - ЛАГОДА ДМИТРО (керівник Орел А.В.) з дослідженням «Роль чоловіка в родинній обрядовості, пов’язаній з народженням дитини. Великобілозерський аспект»

ІІІ місце  в секції «Етнографічне краєзнавство» - ХОРОЛЬСЬКА ДАР`Я ТА ОСИПЮК ВІТОРІЯ (керівник Орел А.В.) з дослідженням «Обрядове значення хустки в Запорізькій області на прикладі Великобілозерського району»

ІІІ місце   в секції «№Історичне краєзнавство» - БОРОДКІНА ДІАНА ТА ПІЧУРІН ОЛЕКСАНДР (керівник Орел А.В.) з дослідженням «Уродженка с. Велика Білозерка Лєна Онушко – знаменита українознавець»

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів в досліджені рідного краю.