День пам'яті жертвам голодомору.

Дата: 22.11.2018 13:36

День пам'яті жертвам голодомору.

22 листопада 2018 року в дошкільному підрозділі Великобілозерського навчально-виховного комплексу№1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради  хвилиною скорботи вшанували День пам'яті жертвам голодомору. Ще один рік відділяє нас від тієї страшної трагедії українського народу. Масовий голод 1932-1933 років призвів до мільйонних людських смертей. Спланований геноцид був спрямований на знищення українського народу, з його культурою та віковими традиціями. Тому збереження національної пам'яті про голодомор  є невід'ємною складовою розвитку нашого суспільства. З  23.10. по 22.11.2018р. в нашому закладі проведено ряд заходів: тематичні заняття, бесіди «Скорботна пам'ять поколінь», «Втрачене дитинство, втрачене життя», ознайомлення з картиною «Голодомор»,  виготовлення та наклеювання квітки Незабудки, покладання квітів до пам’ятного знаку – Хресту  жертвам голодомору.  Метою проведення  даних заходів було  вшанування  пам’яті жертв голодомору українського народу, виховання у дошкільнят шанобливого ставлення до історичного минулого своєї держави, поваги до хліборобської праці та хліба, як святині українського народу.

Хай пам'ять про всіх померлих  згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

По всій країні ми запалимо свічки,
                           Помолимось й подивимось у небо..

У Господа попросим миру ми –
                           Бо мир,  це все, що нам сьогодні треба.