Дата: 22.11.2018 13:15

У мить тяжку в нестерпній тій образі,
На барикадах зібраних зі снігу
Стояла гідність у ясній звитязі,
Поклавши хі
д історії у книгу.

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. В історії України було багато трагічних періодів та подій. У наш час в історію увійшла ще одна  - Майдан, який змінив українську державу,  народ та його життя.

До  відзначення Дня Гідності та Свободи у фойє Великобілозерського НВК №1 оформлена виставка-пам'ять під назвою «Вільні творять майбутнє», біля якої бібліотекар  провела патріотично-інформаційну бесіду «Революція Гідності та Свободи» про події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи.  Класні керівники та вчителі історії  пригадали з учнями кращих представників українського народу, які в трагічні періоди завжди ставали на захист своєї землі,  держави. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні зі справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна сотня – це патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком гідно вшановувати їх.