Переможці ІХ Всеукраїнської конференції учнівської молоді

Дата: 22.11.2018 08:09

Переможці ІХ Всеукраїнської конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

9-11 листопада 2018 року в м. Миколаєві пройшла ІХ Всеукраїнська конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», участь в якій взяла делегація Великобілозерського району – Лагода Дмитро та Бородкіна Діана (керівник Орел А.В.)

Організаторами заходу виступили Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді і Український державний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді при підтримці департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Конференція проводиться вже 9 рік поспіль, та розділена за 6 напрямками. Поряд з секційними засіданнями було проведено й цікаві екскурсії в Миколаївському краєзнавчому музеї, оглядова екскурсія містом та інші цікавинки.

За результатами роботи Конференції було визначено переможців та призерів в кожній номінації – Лагода Дмитро зайняв І місце, Бородкіна Діана - ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців Всеукраїнської конференції та бажаємо наступних звершень.

РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БІОЛОГІЧНОГО ФОРУМУ УЧНІВСЬКОЇ ТА