Голодомор

Дата: 20.11.2018 11:38

Голод 1932-1933 рр. чорніє великою плямою на демографічній карті України, втрат від цього ще не вдалося повернути ні матеріальних, ні тим більше людських.

Щороку в третю суботу листопада у кожному селі й місті, в кожній оселі, в кожній родині старий і малий схиляє голову перед пам’яттю невинно убієнних голодом – геноцидом, уклінно припадає до їхніх могил, ставить свічку перед образом Божим.

Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, у1932-1933 роках. Пам’яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії ХХ століття, був присвячений мітинг-реквієм, проведений у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів № 5                       15 листопада 2018 року під назвою «Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви…»