До уваги громадян!

Дата: 19.11.2018 14:19

За ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО та за підтримки облдержадміністрації у Запорізькому регіоні стартує єдиний в Україні четвертий благодійний марафон до Дня Збройних  Сил України. Наразі відкрито рахунки марафону, долучитися до акції може кожен охочий.

Кошти марафону спрямовують на адресну допомогу колишнім солдатам, у першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили у складні життєві ситуації. Запорізькі захисники за підсумками марафону також зможуть отримати гроші на вартісне лікування або складні операції.

Розподіл коштів, які надходять від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом і вирішується на засіданнях спостережної ради, до якої входять ветерани АТО , батьків загиблих воїнів, військовослужбовців Збройних Сил України.

Реквізити для участі в благодійному марафоні:

• одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  • розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
  • код ЄДРПОУ банку – 14360570
  • код ЄДРПОУ організації – 41730055
  • МФО – 313399
  • призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади).