Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Шановні громадяни!

Дата: 15.11.2018 09:39
Кількість переглядів: 451

 

Шановні громадяни! Рішенням 31-ї сесії сьомого скликання Великобілозерської сільської ради затверджено Правила благоустрою на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади. Благоустрій присадибної ділянки та прилеглої території здійснюється власником або користувачем цієї ділянки. Власник або користувач присадибної ділянки має забезпечувати належне утримання території загального користування, прилеглої до його присадибної ділянки.

Прилеглою є територія, що безпосередньо примикає до присадибної земельної ділянки, прибудинкової території,  по всьому периметру до проїжджої частини доріг (якщо дорога відсутня – 20 м від огорожі) включаючи тротуари, зелену зону, паркувальний карман, а також 0,5 м частини дороги від бордюру, крім магістральних вулиць.

Частину території - "від дороги до лінії забудови в межах виділеної земельної ділянки" – кожне домогосподарство впорядковує самостійно в  обов'язковому порядку.

Дотримання затверджених сільською радою Правил благоустрою території є обов'язком кожного громадянина.

Разом з тим попереджаємо про адміністративну відповідальність за порушення Правил благоустрою території. Відповідно до ст. 152 Адміністративного кодексу України,яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності- від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів

Р.S. громадяни, які мають будинки на правах приватної власності (власники, орендарі, балансоутримувачі будинковолодінь та садиб) можуть укладати договори на вивезення твердих побутових відходів та сміття з КП «Білозерка».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора