Увага! Важлива інформація!

Дата: 14.11.2018 09:31

Звертаємо Вашу Увагу що 11.12.2018 набуває чинності Закону України «Про ринок електричної енергії», який запроваджує конкурентність підприємств які здійснюють діяльність у сфері енергетики.

Усі бюджетні установи України, на виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» повинні здійснити закупівлю електричної  енергії на 2019 рік за конкурентною процедурою «Відкриті торги» .

Починаючи з 10.12.2018 р. буде розмежовано діяльність щодо постачання та розподілу електроенергії, замовники повинні анулювати діючі договірні відносини та укладають два різних договори: договір про закупівлю електроенергії (як товару) з постачальником електроенергії та договір про закупівлю послуг з розподілу з оператором розподілу.

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ЮРІЯ КАРПУХІНА»  пропонує юридичний супровід у процедурах закупівель які здійснюються  згідно з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» та іншими нормативно-правовими актами.

Крім зазначеного надають послуги:
-       Захист прав та інтересів у будь яких державних організацій.
-       Правова допомога (аналіз/підготовка документів щодо організації та/або участі у процедурах в системі Prozorro, юридичний аудит діяльності підприємства, організація та перевірка потенційних партнерів, вирішення спорів у договірних обов’язків)
-       Інформування у змінах та доповнень у законодавстві України.
-       Правовий аналіз документів (складання юридично значущих документів, тендерних документів за для участі та/або організації у процедурах в системі Prozorro, заяв, клопотань, звернень, позовів претензій і т.д.)
-       Супровід господарської діяльності підприємства, (захист прав клієнта в судах всіх інстанцій, органах оскарження)
-       Представництво інтересів підприємства (в контролюючих органах, податковій, Антимонопольному комітеті України, прокуратурі, поліції.)
-       Участь адвоката при проведення перевірок, допитів і т.д.
-       Оскарження рішень дій/бездіяльності органів владних повноважень.
-       Адвокатський захист  у кримінальних справах, сферах корупції та фінансів (включаючи дачу/отримання хабара, шахрайство з фінансовими ресурсами, ухилення від сплати податків, привласнення та розтрати, посадові злочини і т.д.)

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ЮРІЯ КАРПУХІНА»  проаналізує всі Ваші звернення та організує індивідуальний напрямок нашої співпраці, за для досягнення бажаних результатів

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ЮРІЯ КАРПУХІНА»
тел. +380957853788
email: office.karpuhin@ukr.net