Звернення до водіїв

Дата: 14.11.2018 08:29

За даними гідрометеоцентру України, починаючи з 14-го листопада 2018 року на більшій частині території України, в тому числі і в Запорізькій області, очікується значне погіршення погодних умов, що супроводжуватиметься сильним вітром, опадами у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг та  сніг з утворенням снігового покрову до 4-7 см. Закликаємо всіх водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Пам'ятайте, при сильних опадах на дорогах погіршується видимість, гальмівний шлях збільшується.    Водії, не забувайте вмикати світло фар ваших авто і у денний час, це дозволить краще зорієнтуватись на дорозі!