Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Увага жителям громади - долучаємося до написання 18-го радіодиктанту єдності.

Дата: 09.11.2018 09:15
Кількість переглядів: 471

Фото без опису

У День української писемності й мови, 9 листопада, на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо звучатиме 18-й радіодиктант національної єдності.

Основна мета диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб. Початок заходу — об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30. «Те, що відбувається до 11.30 — це підготовча робота, у якій криється величезний смисл. Упродовж цих 30 хвилин розповідатимуть про те, де, у яких регіонах України, у яких куточках світу готуються люди писати радіодиктант». 

Усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ - 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада — про це свідчитиме поштовий штемпель), засканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

Текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора