про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Дата: 05.11.2018 13:41

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який відбувався  з о1 по 31 жовтня 2018 року під гаслом «Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини», присвячений 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського  у Великобілозерському навчально-виховному комплексі №1  були організовані цікаві заходи:

• З 01 по 31 жовтня 2018 року у фоє Великобілозерського НВК №1 (школа-дитячий садок) функціонувала виставка-ювілей «Людина починається з добра»

• Завідуюча бібліотеки школи Волкова Оксана Володимирівна  провела для відвідувачів інформаційну хвилинку книжково-ілюстрованої  виставки під назвою «Історія одного життя» ,  під час якої розповіла про життя та діяльність Василя Сухомлинського, ознайомила з літературою, представленою на виставці.

• Позакласний захід «Подорож до Країни Радості  й  Добра» - для учнів 1-х класів;

• Позакласний захід « Людина починається з добра » - для учнів 3-4-х класів;

• Позакласний захід « Серце віддаю дітям» - для учнів 8-9-х класів;

• Конкурс дитячих малюнків, ілюстрацій до оповідань та казок В.О.Сухомлинського « Казка на кінчику пензля »  - для учнів 2-7-х класів;

• Читацький марафон "Читаємо Сухомлинського" – для учнів 1-11-х класів;

• Бесіди "Дітям про В.О. Сухомлинського", "Криниця людської мудрості В.О. Сухомлинського", «Вічний слід на Землі» - для учнів 5-8-х класів;

• Бібліотечні вистави "Оживи Казку" - для учнів 3-5-х класів;

• Круглий стіл  вчителя –"Великий педагог, великий Добротворець", - для вчителів;