Дата: 31.10.2018 11:38

Оголошення про припинення шляхом ліквідації Трудової сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області

Відповідно до рішення Великобілозерської сільської ради від 30.10.2018 8 «Про припинення шляхом ліквідації сільських виборчих комісій» розпочато процедуру ліквідації юридичної особи Трудової сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області (юридична адреса: 71402, Запорізька область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 3 села), вул. Таврійська (Радянська), буд.12, код ЄДРПОУ 33932491).

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня публікації оголошення про прийняття рішення про припинення шляхом ліквідації юридичної особи.

Письмові вимоги приймають за адресою: 71402, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 3 села), вул. Таврійська, буд.12.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 096 568 45 13).

Оголошення про припинення шляхом ліквідації Червоної сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області

Відповідно до рішення Великобілозерської сільської ради від 30.10.2018 № 8 «Про припинення шляхом ліквідації сільських виборчих комісій» розпочато процедуру ліквідації юридичної особи Червоної сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області (юридична адреса: 71400, Запорізька область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 4 села), вул. Червонофлотська, буд.18, код ЄДРПОУ 34158029).

Письмові вимоги приймають за адресою: 71400, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 4 села), вул. Червонофлотська, буд.18.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 096 171 66 28).

Оголошення про припинення шляхом ліквідації Гюнівської сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області

Відповідно до рішення Великобілозерської сільської ради від 30.10.2018 № 8 «Про припинення шляхом ліквідації сільських виборчих комісій» розпочато процедуру ліквідації юридичної особи Гюнівської сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області (юридична адреса: 71410, Запорізька область, Великобілозерський район, село Гюнівка, вул. Свободи, буд.3, код ЄДРПОУ 34158029).

Письмові вимоги приймають за адресою: 71410, Запорізька область, Великобілозерський район, село Гюнівка, вул. Свободи, буд.3.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 096 98 58 535).

Оголошення про припинення шляхом ліквідації Новопетрівської сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області

Відповідно до рішення Великобілозерської сільської ради від 30.10.2018 № 8 «Про припинення шляхом ліквідації сільських виборчих комісій» розпочато процедуру ліквідації юридичної особи Новопетрівської сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області (юридична адреса: 71402, Запорізька область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка, вул. Центральна, буд.262, код ЄДРПОУ 33932470).

Письмові вимоги приймають за адресою: 71402, Запорізька область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка, вул. Центральна, буд.262.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 068 079 30 97).