Обласний зліт юних натуралістів

Дата: 29.10.2018 15:18

Обласний зліт юних натуралістів «Мій край -- моє натхнення» в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста»

25 жовтня 2018 року Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проведено Обласний зліт юних натуралістів «Мій край – моє натхнення» в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста».

В заході брала участь учнівська молодь ЗОШ № 3 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району: учениця 8 класу Жученко Ольга, колишня учениця закладу, тепер студентка Запорізького педагогічного коледжу Перевало Ірина (науковий керівник вчитель біології Маловічко В.О.)