A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Форум

Дата: 17.10.2018 14:49
Кількість переглядів: 382

Фото без опису

Запорізькою торгово-промисловою палатою разом із Європейським Банком Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» ЄС 1-2 листопада 2018 року  у ВЦ «Козак-Палац» запланований другий в регіоні форум з переробки продуктів тваринництва та рослинництва «Agro Pro».

Основною метою заходу є консолідація сільгосптоваровиробників для впровадження глибокої переробки продукції тваринництва та рослинництва з метою виходу на ринки з вищою дохідністю, а також поліпшення технології виробництва і переробки, покращення відносин з торговими мережами вдосконалення можливостей малого та середнього бізнесу через ринкові об’єднання ( кооперації) та співпрацю.

Очікується, що у дискусіях візьмуть участь українські та закордонні експерти, представники міжнародних проектів з технічної допомоги, компанії, що спеціалізуються на вирощуванні, переробці агропродукції.

Приєднатися до організованих ринків, збільшити відсотки та вдосконалити технології  та ідеї,- завдання, що мають об’єднати фермерські господарства Запорізького та сусідніх регіонів.

         У другий день форуму заплановано візити на підприємства для ознайомлення з найкращою практикою впровадження інноваційних технологій у виробничий процес (додаткова інформація на сайті http://www/cci/zp/ua) .

Перший аграрний форум у рамках ініціативи «EU4Business»відбувся у Запоріжжі рік тому та об’єднав 25 спікерів та понад 150 учасників навколо теми розвитку плодоовочівництва та вирощування нових нішевих культур.

Місце проведення: Виставковий центр «Козак-Палац» м.Запоріжжя, вул.Перемоги, 70-б.

Участь у заході безкоштовна.

Для того, щоб зареєструватися на Форум, необхідно до 26 жовтня включно заповнити онлайн заявку http://form.jotformeu.com/82813933225356 .

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою:                  bsc-zp@e-tpp.org , або за телефоном +38(061) 233-11-72, (050) 484-11-97.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора