Благодійний ярмарок

Дата: 12.10.2018 14:31

В наш нелегкий час кожен, як може, робить свій вклад у допомогу нашим бійцям, які вимушені воювати за мир в Україні... Дехто збирає речі, продукти, в’яжуть теплі шкарпетки... У Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №3  також вирішили долучитись до таких акцій і зробити свій, хай невеликий. вклад. У середу , 10 жовтня, в приміщенні школи пройшов благодійний ярмарок по збору коштів на подарунки бійцям, які захищають Україну. Діти продавали різноманітну випічку, солодощі, які виготовляли разом з батьками.

Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Зібрана сума — лише невеличка часточка того, що можна було б зробити для воїнів, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною що це стане поштовхом для інших небайдужих людей всього району.