Ярмарок в дошкільному підрозділі НВК №1

Дата: 12.10.2018 08:38

Осінній« Покровський ярмарок»в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК №1

На ріднійУкраїні нашій здавна
Існує звичай добрий, гарний, славний
Коли зібрали урожай багатий,
Везти його на ярмарок продати
Традиції народні ми не забуваймо,

На ярмарок сьогодні разом завітаймо.
Шановні гості, любі мами й тата,
В садочку ярмарок, в садочку нині свято!

Фото без опису14 жовтня всі українці будуть відзначати свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це одне з найбільш шанованих свят на Україні. З недавніх пір свято Покрови відзначається ще й як день українського козацтва. Наш дошкільний навчальний заклад підтримує традиції свого народу тому 11 жовтня веселий «Покровський ярмарок» запросив до себе в гості усіх: і дорослих, і дітей. Вихованці старшої групи «Сонечко» розпочали ярмарок піснями, таночками, іграми та розвагами, за якими непомітно пролетів час. Виступи козачат та україночок створили чудовий настрій і дорослим, і малюкам.
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Після свята діти разом з батьками відвідали торгові ряди: продавали й купували солодкі смаколики, які виготовили їх батьки.

Гарне свято – враженняя скраві, настрій піднесений. І наш ярмарок залишив теплі спогади, відчуття радості, затишку, родинної атмосфери. У святкуванні брали участь усіНіхто не залишився осторонь. Тому можна з впевненістю сказати, що свято вдалося на славу!!!

Вирує ярмарок, жартує і сміється,
Де краще місце можна ще знайти
На Україні так завжди ведеться
І звичаї свої нам треба берегти!!!