Акція «Ліки замість квітів»

Дата: 05.10.2018 15:24

Фото без описуФото без описуФото без опису

На звернення Комітету волонтерів при Запорізькій обласній державній адміністрації від 15.08.2017 №2936/03.2-18 «Про сприяння у проведенні благодійних акцій для допомоги Українській армії» з 1 вересня по 1 жовтня 2018 року у закладах освіти Великобілозерської сільської ради проходила акція «Ліки замість квітів». В Акції взяли участь п’ять закладів загальної середньої освіти та один заклад дошкільної освіти.

Учнівськими та педагогічними колективами навчальних закладів зібрано ліків на загальну суму 2277.53 грн. Найбільш активними учасниками акції «Ліки замість квітів» стали колективи Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 та дошкільного підрозділу Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1.

В.о. начальника Відділу освіти                      Н. ПОДОРОЖКО