Відбулось друге засідання конкурсної комісії

Дата: 03.10.2018 15:58

????°???????????? ???? ??·??°?????????? ????°????????????° ??·??°????????°?????? ???????????????????? ??????????????

03.09.2018 р. о 14 год. в приміщенні Великобілозерської сільської ради відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності та спеціаліста І категорії відділу земельних відносин та екології Великобілозерської сільської ради під час якого перевірялись результати проведення іспиту на заміщення вакантних посад. За  результатами іспиту кандидати на вакантні місця Тарасенко Оксана Леонтіївна та Романов Олексій Юрійович вважаються такими, що успішно склали іспит та допускаються до слідуючого етапу – співбесіди.