Підготовка та проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП « Запорізька АЕС»

Дата: 01.10.2018 08:57

Фото без описуФото без описуФото без описуВідповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013  року № 443 « Про затвердження Порядку підготовки  до дій за призначенням органів управління та сил цивільного значення», наказу керівника ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту – голови обласної державної адміністрації від 15.08.2018 року № 10 « Про підготовку та проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП « Запорізька АЕС»,  відділом з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради 27.09.2018 року  на базі  Великобілозерського НВК № 1 організовано проведення додаткових занять з практичним розгортанням ЗПЕ ( Збірного пункту евакуації ) з метою якісної підготовки членів евакуаційних органів Великобілозерської сільської ради.