Переможцем обласного конкурсу «Батько року» в номінації «Батько - працівник органів місцевого самоврядування» став ДАНИЛЮК РУСЛАН ЛЕОНІДОВИЧ провідний спеціаліст відділу із соціальної роботи Великобілозерської сільської ради.

Дата: 17.09.2018 11:08

14 вересня 2018 р. в Запорізькій обласній державній адміністрації пройшли урочистості з нагоди Всенародного дня батька за участю керівництва області  та нагородження переможців обласного конкурсу  «Батько року».

У цьому році учасниками обласного конкурсу стали 118 чоловіків, які вдало поєднують обов’язки люблячого батька та успішного чоловіка. Конкурсна комісія визначила 46 переможців конкурсу у 17 номінаціях.

Серед переможців конкурсу «Батько  року» в номінації «Батько –  працівник органів місцевого самоврядування»  став ДАНИЛЮК РУСЛАН ЛЕОНІДОВИЧ провідний спеціаліст відділу із соціальної роботи Великобілозерської сільської ради.

Вітаємо з перемогою Руслана Леонідовича! Бажаємо доброго здоров'я, довгих років мирного життя, бойового духу, чоловічих вчинків, уваги й турботи рідних та близьких.

Вітаємо всіх татусів з цим святом!