Акція «Книга йде до людей»

Дата: 30.08.2018 08:39

29.08.2018 року  працівники Дитячої бібліотеки  Великобілозерської сільської ради в рамках  проведення  акції «Книга йде до людей» проінформували населення про періодичні видання, які передплачуються в бібліотеці для дітей різних вікових категорій, а саме: для наймолодших – це Маленька фея, Мамине сонечко, Яблунька, Вечірня казка, Карамельки, для старших –  Візерунок на долоні, Жасмин, Барвінок, Про собак, Юний моделіст – натураліст, підліткам - Однокласник, Дар’я, Юна леді, Клякса. Яскраво оформлена  книжкова  виставка «Для мам і тат, що виховують малят»,  користувалася попитом серед молодих мам. Цікавими для учасників акції  були книги з розділу «Руками створена краса», «Книга в домі – сонце в душі». Користуючись нагодою, провели анкетування батьків та прохожих на тему «Книга в вашій сім’ї».  Всім бажаючим роздали візитки з режимом роботи дитячої бібліотеки.