Увага! Про відключення аналового телевізійного мовлення

Дата: 17.08.2018 10:30

З 1 вересня – по всій території України не буде працювати аналогове телебачення. Ви не зможете дивитись телевізор за допомогою звичайної антени без тюнера. Подбайте про тюнер та підготуйтесь заздалегідь до відключення аналогового телемовлення.

Підключайтесь до сучасного телемовлення. Оберіть, що саме вам підходить: кабельне телебачення або інтернет телебачення, цифрове телебачення або супутникове телебачення. Та дивіться улюблені канали всією родиною.

До 31 липня вимкнуть аналогове телебачення у Києві та Кіровоградській області.

До 31 серпня – вимкнення на всій території України крім Сходу.

Січень-травень – повне припинення подачі сигналу для аналогового телебачення.

Тепер громадяни будуть поетапно переходити на цифру. План дій затвердили в Кабінеті міністрів.

Аби підключити цифрове телебачення, потрібно встановити тюнер Т2, але на даний час без Т2 залишається Токмак, Камянка- Дніпровська, Великобілозерський район та інші райони. Тому для повного покриття потрібно поставити ще кілька передавачів, зараз цим питанням займається держава.