Про проведення профілактичного рейду

Дата: 14.08.2018 13:13

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання та утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, подолання сімейного неблагополуччя 10 серпня 2018 року спеціалістами Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради спільно зі службою у справах дітей Великобілозерської райдержадміністрації було проведено профілактичний рейд.

Під час рейду  перевірено житлово-побутові умови проживання сімей, які перебувають на обліку Центру. З батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та створення належних умов проживання для дітей. Особливу увагу приділено питанню підготовки дітей до нового навчального року (забезпечення шкільним приладдям, одягом відповідно до сезону, проходження профілактичного медичного огляду та ін.).

Центр соціальних послуг ВСР