Краєзнавча кімната при Будинку культури

Дата: 10.08.2018 14:23

«Гроші -символ   державності»

Краєзнавча  кімната при Будинку культури  Великобілозерської  сільської ради  -  це місце  де зустрічається сьогодення і  минуле.

Коли проходиш по кімнаті, то відчуваєш, як дух часів, що пішли,

наповнює тебе.    Вона широко використовує агітаційно-пропагандистські можливості місцевого матеріалу, розкриває історичні явища і процеси на конкретних, живих прикладах, особливо близьких та зрозумілих жителям Великобілозерської  громади.

З 10  серпня  2018  року в краєзнавчій кімнаті   з нагоди    27-ї річниці незалежності України  працює  виставка     «Гроші-символ державності», на якій  представлені грошові  одиниці незалежної України – тимчасові купони, карбованці, монети, гривні. Вони презентують Україну, як націю з давньою історією.

Запрошуємо   усіх  бажаючих  відвідати  краєзнавчу кімнату при Будинку культури    та доторкнутися  її славної  сивої давнини