Буккросинг «Жива книжкова полиця»

Дата: 09.08.2018 10:07

Фото без опису  Центральна бібліотека Великобілозерської сільської ради пропонує своїм шанувальникам нову послугу — обмінюватися книжками. Тепер кожен відвідувач може принести і залишити або взяти і почитати книги, які розміщені на спеціально облаштованій локації з табличкою «Буккросинг».

Буккросинг ("book” – «книга», "crossing” – «рух») – це соціальний рух близький до флеш-мобу. Суть полягає у обміні прочитаними книгами.

Поки що цією послугою користуються невелика кількість читачів. В  групу  обміну  входять  любителі  магічної  фантастики,фентезі,детективів, любителі  жіночих  романів. У планах бібліотекарів розширити формат цієї послуги. Вони мріють, щоб у бібліотеці книгами не лише обмінювалися, але й обговорювали їх за кавою.

Приєднуйтесь до всесвітнього ідейного руху буккросинг!

Не дайте Вашим книгам пилитись на полицях!