Про роботу з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 03.08.2018 09:30

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради є раннє виявлення та підтримка сімей з дітьми та осіб, які опинились в складних життєвих обставинах.

01 серпня 2018 року спеціалістами Центру Мариною Пілішенко та Юлією Замковою спільно зі старостою Гюнівського старостинського округу Людмилою Підопригорою  на території с. Гюнівка та с. Новопетрівка здійснено обстеження умов проживання та складено оцінку потреб сімей з дітьми та осіб, які перебувають на обліку Центру.

З метою дотримання прав та законних інтересів дітей з батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та попередження проявів насилля в сім’ї, надано консультативну допомогу про види соціальної підтримки, послуги та процедури їх надання.

Центр соціальних послуг ВСР