Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини , молоді та спорту Великобілозерської сільської ради ПРОВЕДЕНО

Дата: 27.07.2018 14:58

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????° ???°???°???°

За рішенням конкурсної комісії(протокол №1 від 23.07.2018) 24 липня 2018 року було проведено письмовий іспит кандидата на заміщення посади  головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини , молоді та спорту Великобілозерської сільської ради.

Згідно рішення конкурсної комісії (протокол №2 від 24 липня 2018 року) Кир’янова  Анна Федорівна вважається такою, що успішно склала іспит.

25 липня 2018 року з конкурсантом на посаду головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини,  молоді та спорту Великобілозерської сільської ради членами конкурсної комісії було проведено співбесіду.

За результатами письмового іспиту та співбесіди конкурсна комісія прийняла рішення: вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти , культури, туризму, охорони культурної спадщини , молоді та спорту Великобілозерської сільської ради Кир’янову Анну Федорівну та рекомендувати начальнику відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради призначити її на відповідну посаду, як таку, що пройшла  за конкурсом.