В відділі освіти відбулося перше засідання конкурсної комісії

Дата: 24.07.2018 13:29

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????° ???????±???»?????? ???µ?????µ ?·?°???????°?????? ???????????????????? ??????????????

23 липня 2018 року о 15.00 в приміщенні відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради відбулось  засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду  головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради під час якого розглядались документи, подані кандидатом на вакантну посаду на відповідність кваліфікаційним вимогам та вирішення питання про допущення кандидата до участі у конкурсному доборі.

Конкурсною комісією було прийнято рішення допустити до участі в конкурсі кандидата на посаду:

Кирянову Анну Федорівну.