Привітання з Днем бухгалтера!

Дата: 16.07.2018 08:29

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловить подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Бо була і є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового колективу, а отже і кожного з його членів.
Бухгалтери — люди скрупульозні, бухгалтери — люди творчі: з ніжними душами, закохані в мистецтво, пісню, поезію, і... в досконалу магію цифр.
Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!