Дата: 28.06.2018 15:18

27 червня 2018 року під головуванням сільського голови  Батрака І.І.  відбулося засідання виконавчого комітету Великобілозерської сільської ради.

Члени виконавчого комітету  затвердили перелік об’єктів та види суспільно-корисних робіт, на яких будуть працювати порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт  на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади: села Велика Білозерка, Гюнівка, Зелена Балка, Качкарівка; закріпили за закладами загальної середньої освіти території  обслуговування  та поклали на відділ освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради  обов’язки за ведення обліку дітей шкільного віку та учнів шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про них.

Предметом обговорення членів виконавчого комітету стало питання  стану підготовки  навчальних закладів  Великобілозерської сільської ради  до нового 2018/2019 навчального року та затвердження заходів  щодо  організації початку нового 2018/19 навчального року.  Це, зокрема, проведення поточних ремонтів закладів освіти  Великобілозерської сільської ради; вжиття заходів щодо стовідсоткового охоплення загальною середньою освітою дітей відповідного віку; сприяння обов’язковому безкоштовному підвезенню дітей, які проживають поза межами пішохідної доступності, до закладів загальної середньої освіти і додому; забезпечення облаштування освітнього процесу перших класів  закладів загальної  середньої освіти відповідно до вимог Нової української школи; забезпечення контролю за дотриманням санітарно – гігієнічних умов у закладах дошкільної та загальної середньої  освіти при підготовці їх до нового 2018/19 навчального року та інші.

На засіданні також було обговорено та затверджено план роботи виконавчого комітету Великобілозерської сільської ради на ІІ півріччя 2018 року.