Випускний вечір Великобілозерського навчально-виховного комплексу

Дата: 27.06.2018 15:29

24 червня 2018 року у будинку культури відбулося хвилююче свято – випускний вечір для учнів 11-их класів Великобілозерського навчально-виховного комплексу.

На цю урочисту подію завітали представники всіх територій Великобілозерської ОТГ , щоб привітати своїх випускників, таких гарних і водночас підкреслено вже дорослих, в чарівних сукнях та елегантних костюмах.

Директор Великобілозерського НВК №1 (школа – дитячий садок) Малигіна Олена Ігорівна привітала своїх випускників та вручила їм атестати про повну загальну середню освіту. Цьогорічний випуск є досить успішним, адже золоті медалі за високі досягнення у  навчанні отримали Скрипник Єлизавета та Окулов Максим, срібну – Селіванов Ілля. Крім того, Шелест Вікторія, Руденко Валерія, Сорока Ольга, Супрун Ірина були нагороджені похвальними грамотами  за особливі  досягнення з окремих предметів.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали сільський голова Батрак Ігор Іванович, голова Великобілозерської РДА Ярмоленко Ася Іванівна, начальник відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради Ромалійський Віталій Іванович.

Після урочистої частини всіх присутніх чекав феєричний концерт, на якому випускники показали свої таланти, об'єднавши їх у цікаву програму та створивши у залі особливу атмосферу.

Шкільне свято випускного вечора було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та позитивних емоцій.