Привітання з Днем Конституції України

Дата: 27.06.2018 10:36

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ?· ?????µ?? ?????????????????????? ???????°??????Шановні жителі Великобілозерської громади!

Від щирого серця вітаю Вас із великим державним святом — Днем Конституції України!

Головний Закон країни заклав основи побудови в Україні правової держави, додав імпульсу розвитку демократії та утвердженню загальнолюдських цінностей у нашій незалежній державі. Конституція повинна стояти на варті громадського миру та згоди в суспільстві і бути спрямованою на створення сильної соціальної держави, що забезпечує кожному громадянинові України гідне життя і свободу.

Дотримуватись конституційних норм та бути гідними громадянами своєї країни – патріотичний обов’язок кожного з нас.

Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України!

З повагою сільський голова                                          І. І. Батрак