День молоді

Дата: 26.06.2018 14:05

Молодість! Яка вона багата
                                                                   На почуття, політ і відкриття.
                                                                   Вона легка, відважна і крилата
                                                            І перед нею ще усе життя!

Юність і молодість — це прекрасні й пам’ятні етапи в житті кожної людини, крім того, це ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших надій.

Щорічно, в останню неділю червня, відповідно до Указу Президента України в нашій державі відзначається одне з найбільш очікуваних серед молодих людей свято – День молоді. Воно символізує юне начало, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її як особистості. Це свято енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики.

23 червня 2018 року мешканці Великобілозерської громади також святкували  День молоді. В ході проведення свята із привітальним словом до присутніх  звернувся Великобілозерський сільський голова Батрак І.І.

Протягом всього вечора на майданчику біля Будинку культури панувала атмосфера  веселощів та гарного настрою.  Організатори заходу в рамках відзначення Дня молоді провели свято українського стратегічного продукту –   САЛА. Всі бажаючі мали змогу продегустувати «український снікерс» місцевих виробників, прийняти участь у конкурсно-розважальній програмі та конкурсі «Білозерський велетень».

По закінченню розважальної програми всі бажаючі смакували традиційним українським кулішем зі шкварочками та продовжували відпочивати під живий музичний супровід.

Молодь була в захваті від влаштованого в їх честь свята, так як воно дійсно було організовано на високому професійному рівні та пройшло в атмосфері затишку та доброзичливості.

Організатори свята дуже сподіваються, що до своїх домівок всі присутні на заході односельці поверталися із чудовим настроєм, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.