Участь у тренінгу «Механізм захисту прав та інтересів дітей»

Дата: 23.06.2018 14:00

З 21 по 22 червня 2018 року директор Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради Руслана Маликіна взяла участь у тренінгу «Механізм захисту прав та інтересів дітей», який проводили Уповноважений з питань дотримання прав дитини і сім’ї Аксана Філіпішина та працівники Секретаріату Уповноваженого та регіонального представництва Уповноваженого у Запорізькій області.

Під час тренінгу було розглянуто нормативно-правову базу щодо захисту прав дітей, обговорено актуальні питання дотримання прав та інтересів дітей вразливих категорій: дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Центр соціальних послуг ВСР