Про ліквідацію Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 та № 6

Дата: 20.06.2018 16:55

Оголошення про ліквідацію Великобілозерської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів № 4

Відповідно до рішення сесії Великобілозерської сільської ради від 06.06.2018р. № 17 «Про  припинення  шляхом ліквідації Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4

Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області» (зі змінами) розпочато процедуру ліквідації юридичної особи  Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області  (юридична адреса: 71402, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка ( частина 2 села), вул.Центральна, буд.290, код ЄДРПОУ 26291101).

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про прийняття рішення про припинення діяльності юридичної особи в результаті ліквідації. Письмові вимоги приймають за адресою: 71402, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка ( частина 2 села), вул.Центральна, буд.290.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 2-01-51).

Оголошення про ліквідацію Великобілозерської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів № 6

Відповідно до рішення сесії Великобілозерської сільської ради від 06.06.2018р. № 18 «Про припинення  шляхом ліквідації Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області» (зі змінами) розпочато процедуру ліквідації юридичної особи  Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області  (юридична адреса: 71400, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка ( частина 1 села) , вул. Травнева, буд.53, код ЄДРПОУ 26291124).

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про прийняття рішення про припинення діяльності юридичної особи в результаті ліквідації. Письмові вимоги приймають за адресою: 71400, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 1 села),  вул. Травнева, буд.53.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 2-01-51).