Участь дітей пільгових категорій в обласному святі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 31.05.2018 14:10

Фото без описуФото без опису

30 травня 2018 року у Запорізькому державному цирку відбулося обласне  свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

27 дітей пільгових категорій (діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування; діти з функціональними обмеженнями; діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, діти з малозабезпечених, прийомних та багатодітних сімей, діти з сімей учасників АТО, діти з сімей внутрішньо-переміщених осіб)  Великобілозерської ОТГ взяли участь у вищевказаному заході.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

Центр соціальних послуг

Великобілозерської сільської ради