Участь у навчальному семінарі щодо розвитку сімейних форм виховання

Дата: 25.05.2018 13:58

Участь у навчальному семінарі щодо розвитку сімейних форм виховання

З 22 по 24 травня 2018 року завідувач відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради Юлія Замкова взяла участь у навчальному семінарі «Створення та забезпечення діяльності надавачів соціальних послуг щодо розвитку сімейних форм виховання», який проводили спеціалісти Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Мета даного навчання - підвищення професійної компетентності надавачів соціальних послуг щодо методики роботи з сім’ями, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення ефективного здійснення соціального супроводу клієнтів даної категорії.

Навчальний семінар поєднував основні теоретичні засади соціальної роботи з сім’ями, які виховують дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та практичні методи роботи із прийомними сім’ями, дитячими будинками сімейного типу, сім’ями опікунів, піклувальників.

Центр соціальних послуг ВСР