«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

Дата: 10.05.2018 14:59

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний  подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народові.

У ці травневі дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану тим, хто на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

04.05.2018 року розпочалася низка заходів, присвячених Дню Перемоги українського народу в ІІ Світовій війні, мітингом біля Братського кладовища. 05.05.2018 року пройшло урочисте відкриття виставки матеріалів, зібраних пошуковою групою учнів школи до Дня Перемоги.

7 травня 2018 року від Братського кладовища, що знаходиться на території агрофірми ім..А Суворова, стартував велопробіг пам’яті, присвячений Дню Перемоги . Його учасники – учні та вчителі Великобілозерської ЗОШ І-ІІ № 5  - вирушили в дорогу під гаслом: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»