«Перемога в серцях поколінь»

Дата: 10.05.2018 14:40

Фото без описуФото без описуФото без опису«Перемога в серцях поколінь»

День сьогоднішній нерозривно пов’язаний з учорашнім, і кожен слід на Землі: і нинішня радість, і небо безхмарне, і наш достаток, і щасливе життя — то твій слід на землі, Перемого!

Все далі відходять грізні і важкі роки  війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен з нас поділяє думку, втілену в словах: “ Ніхто не забутий, ніщо не забуте .”

До цієї дати з 05 по 11 травня  у бібліотеці  Великобілозерського НВК №1 відкрилася книжкова виставка «Пам’ять про війну священна…». На експозиції представлені книги, альбоми, газетно-журнальні статті, малюнки,  які допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти нацизму  та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.