Місячник природничих наук

Дата: 03.05.2018 12:57

День весняний так пахне квітами,

Білий цвіт все навкруг полонив.

Де не глянь: всюди барви казкові,

Так багато в Природи є див.

І саме в цей період з 2 по 27 квітня у Великобілозерському НВК №1 проходив Місячник природничих наук.

Місячник  – це комплексний захід, який поєднав у собі різноманітні форми позакласної роботи, а саме: квести «Моя Батьківщина - Україна», конкурси електронних газет, конкурси презентацій, малюнки на асфальті до Дня космонавтики, веселі експерименти «Хімія – країна чудес», ігри « Брейн ринги», «Поле чудес», « Що? Де? Коли?», створення інтерактивних плакатів « Дерево життя» та леп-буків « Краса і біль Землі» до Дня Землі та інші.

Всі заходи пройшли цікаво,  на високому емоційному рівні. Діти мали можливість проявити себе та подивитися на роботу інших! Під час місячника  кожен з учнів мав  можливість сягнути глибин таємниць природи, доторкнутися серцем до живого світу флори і фауни нашої планети, проникнутися розумінням світових екологічних проблем та тієї екологічної ситуації, яка склалася в Україні.