Участь у навчальному семінарі-тренінгу щодо соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю

Дата: 02.05.2018 10:48

З 24 по 26 квітня 2018 року фахівець із соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради Марина Пілішенко взяла участь у навчальному семінарі-тренінгу «Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім’ї», який проводили спеціалісти Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Мета даного навчання - підвищення професійної компетентності з надання соціальних послуг сім’ям з дітьми та особам, які опинились в складних життєвих обставинах.

Навчальний семінар поєднував основні теоретичні засади соціальної роботи з сім’ями з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах, практичні методи роботи із вразливою категорією сімей, із її технологічними аспектами. Участь в представленому навчальному семінарі сприяла формуванню знань, вмінь, навичок для підвищення професійної компетенції фахівця з надання соціальних послуг сім’ям з дітьми та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Центр соціальних послуг ВСР